Рівненські військові зробили марш-кидок

На Рівненському полігоні, в рамках програми стажування водіїв автомобільної техніки різних категорій, відбулися денний марш на 70 кілометрів  та нічний на 90. А справжнім підсумком підготовки військових водіїв стали тактико спеціальні заняття, під час яких за кермом бійці подолали 250 кілометрів асфальту та польових шляхів. Про це повідомляє офіцер пре-служби Міністерства оборони України в Рівненській області підполковник Віктор Шубец.

Протягом місяця строковики та контрактники військ оперативного командування «Захід», які завчасно були відібрані на відповідні посади вивчали правила дорожнього руху, особливості будови і технічного обслуговування транспортних засобів, водіння в день та в ночі, дії водіїв під час обстрілів та в інших екстремальних ситуаціях.Більшість учасників зборів військовослужбовці, які призвані до лав Збройних Сил України під час весняного призову на строкову службу. Для повноцінного навчання військові інструктори, які мають чималий досвід участі в АТО тісно поєднували теоретичну частину в навчальних класах та практичні заняття на автодромі, майданчику ремонтного підрозділу, військовому стрільбищі.

Окрім евакуації техніки з поля бою, подолання важко прохідних ділянок дороги та броду, надання першої медичної допомоги пораненим, особливістю підготовки цього разу було пересування замінованих ділянок місцевості, дії водіїв під час обстрілів з різних типів ворожого озброєння.

Один із учасників зборів водій окремої механізованої бригади оперативного командування «Захід» солдат-строковик Олександр Пилиповець, із села Тараканів, Дубенського району Рівненської області. До служби у війську хлопець два роки працював далекобійником, та отримавши повістку відразу прийшов до військкомату. Його батько Петро Анатолійович, нещодавно приїхав з АТО, а рідний брат ще там, у складі одної із окремих аеромобільних бригад.

- Мені вже 21 рік, тож прийшов і мій час захищати Батьківщину, - розповів Олександр. На питання чому ще не контрактник? Відповідає, що аби остаточно визначитися потрібен час. Ці збори – це унікальна можливість для мене удосконалити свої знання і навики, а також зрозуміти свої перспективи у війську. Нас навчили перш за все керувати великогабаритними автомобілями в цілковитій темряві, що є надзвичайно важким завданням, якщо врахувати, що перевозити в майбутньому доведеться людей, боєприпаси, зброю чи військове майно.

Сьогодні 16 серпня, водії прибудуть до військовий частин, які дислокуються на теренах західної України, аби продовжити свою військову службу на посадах відповідно до нової класної кваліфікації.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.