Нові програми від «Євро-Курс»: новинки для маленьких рівнян!

Все літо Освітній центр "Євро-Курс" працював аби урізноманітнити програми, вдосконалити навчальні курси та відкрити нові. Цьогоріч ми пропонуємо для маленьких рівнян курс «Підготовка до школи з 4 років» на новий напрям «Навчання на відмінно» для школярів.

Курс «Підготовка до школи з 4 років» розрахований на 9 місяців та включатиме роботу з вчителем, логопедом та психологом. Головною метою програми є всебічний розвиток дитини: розвиток мислення, творчих здібностей, збільшення обсягу пам'яті, мовлення та вміння аргументувати свої висловлювання. Програма охоплює правопис, основи математики,  вправи з англійської, читання, а також розвиваючі вправи та інтерактивні ігри. Заняття розробленні так, аби дитині було цікаво на заняттях. Ми також врахували фізіологічні особливості діток і вдосконалили не лише навчальний курс, а й аудиторію де займатимуться учні.

Напрямок «Навчання на відмінно» - це новий курс для школярів, який спрямований на вдосконалення знань учнів саме з шкільної програми та дозволить покращити не лише оцінки, а й знання англійської, надасть впевненість на уроках іноземної. Цей напрямок був розроблений спеціально на прохання багатьох батьків, діти яких вже у нас навчаються, проте ми вважаємо що даний курс буде корисним для усіх школярів Рівного.

Також нагадуємо, що записавшись до 1 вересня 2016 року Ви зможете ще й заощадити, адже у нас діє акція – до початку осені діють ціни попереднього року!

За детальної інформацією телефонуйте, або ж  20 та 21 серпня 2016 року приходьте в ТРЦ «Екватор», де Ви зможете отримати всю інформацію про дані курси та не тільки.  З 16-00 до 18-00 годину всі бажаючі зможуть визначити свій  рівень знань з англійської та німецької мов. Всіх ласкаво запрошуємо! 

Контакти ПП «Освітнього центру «Євро-Курс»:

+380 (362) 45-05-05,

+380 (362) 45-22-02,

+380 (63) 85-85-067,

+380 (68) 145-93-93

м. Рівне, вул. Орлова, 40

на правах реклами

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.