На Рівненщині створять команди пожежників-добровольців

Рівненщину відвідала делегація гміни Рацеховіце Республіки Польща. Під час зустрічі із керівництвом Рівненського району, відомств та служб цивільного захисту очільник добровільної пожежної охорони гміни Рацеховіце Марек Габздел ознайомив присутніх з історією становлення та розвитку добровільної пожежної дружини. Повідомляє офіційний сайт Рівненської ОДА.

За його словами, в Польщі на законодавчому рівні за органами місцевої влади визначені обов’язки організації управління та ліквідації кризових ситуацій на відповідних адміністративних територіях за допомогою спеціальних команд та підрозділів.

Це є фундаментом для забезпечення належного фінансування, зокрема, добровільних пожежних та спеціальних добровільних пошуково-рятувальних команд в селах та містах. Значна кількість міських голів, голів районних органів влади та сільських рад є керівниками або почесними членами осередків добровільного пожежного товариства.

Начальник Рівненського міськрайонного управління ГУ ДСНС у Рівненській області Віктор Бабак наголосив, що саме добровільні пожежні дружини є важливою ланкою-гарантом безпеки життя громадян, серйозною підмогою в боротьбі з вогнем державним пожежно-рятувальним підрозділам ДСНС. Саме тому нам слід як найшвидше вивчити та запровадити в нашому регіоні досвід польських колег у створенні добровільних пожежних структур

Польська делегація відвідала історичні та пам’ятні місця Рівного, в тому числі Алею кованих скульптур, де розташована фігура вогнеборця-рятувальника на честь 150-річчя пожежної охорони обласного центру.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.