«Щоб пам’ятали»: у Рівному відкрили меморіальну дошку Генералу Безручку

Сьогодні, 21 серпня, у Рівному на проспекті Генерала Безручка відкрили меморіальну дошку Генералу армії УНР Марку Безручку.

Встановили її за ініціативи міської влади, товариства "Просвіта", міських організацій та мешканців міста. Нагадаємо, в рамках декомунізації проспект Олеко Дундича перейменували на проспект Генерала Безручка. Варто наголосити на тому, що на заході також були  присутні представники польської громади Рівного.

Коментарі

проходив мимо - бачу портрет Наполеона Бонапарта повісили на хрущовці. Вклонився , порадувався - культурне ж місто таки! Європа! Підійшов ближе - почитав. Нє , не то. Не він. Незнаю такого. Але ж портрет порадував. Хай собі буде!

ну звичайно, а сому б їм не бути. Якби ви панове журналісти краще знали історію то не дуже би раділи цим "гостям" на урочистотях. А історична правда ось яка: Коли під натиском комуністів у 1919-1921р армії УНР треба було кудись діватися Пілсудський прийняв їх з умовою що коли гіпотетично Україна здобуде незалежність то стане васальною державою Польщі, Петлюра погодився. А коли радянська армія у 1921 р. наступала на Варшаву, Пілсудський використав українських вояків УНР як гармане мясо. Майже всі вони ціною свого життя стримали натуп на Варшаву, виснажили противника і лише тоді у бій вступили свіжі польскі війська які просто наздоганяли ослабленого ворога. У тій битві поляки особливо не рахувалися з українськими воїнами, просто використали їх тупо як гарматне мясо. Тепер польскі історики взагалі замовчують роль українців у тій битві, або згадують лише фрашментарно. Якби ви панове патріоти знали СВОЮ історію. то як мінімум освистали би гостей з польскої громади. Ви як були жополизами так і залишилися, ніякої національної гордості.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.