На Рівненщині шиють спецодяг для військових

Сьогодні 22 серпня, на Рівненщині, відбулась презентація перших двадцяти комбінезонів пошитих для потреб ремонтних, танкових та механізованих підрозділів Сухопутних військ. Повідомляє офіцер прес-служби Міністерства оборони України підполковник Віктор Шубец.

За час збройного протистояння на сході країни у військовій частині Озброєння Збройних Сил України «повернули до строю» декілька тисяч одиниць озброєння та військової техніки, комплектів запасних частин, кунгів, бензинових баків, насосів, групових комплектів для танкових гармат.

Для того, щоб максимально сприяти успіхам захисників українського народу тут, з початком проведення антитерористичної операції, в найкоротші строки було освоєно та впроваджено пошиття тентів, розгрузочних жилетів та різноманітних чохлів для техніки та озброєння. За цей час 1668 одиниць шоломофонів, термін експлуатації більшості із яких перевищував  два десятки років, в руках вмілих виконавців перетворилися в новенькі, естетично привабливі та ефективні в експлуатації вироби.  На виготовлення перших зразків потрібно було близько двох тижнів.

Зусиллями кравця виробничого цеху Галини Жук спільно з майстринею цеху Людмилою Гончук було виготовлено перші два комбінезони, потім інші вісімнадцять. У зв’язку зі складністю розкрою та пошиття на створення одного виробу затрачається  два-три дні. У зв’язку з рентабельністю такої продукції та відносно низькою вартістю планується до пошиття вже наступна партія військового спецодягу.

Як зазначив заступник командира військової частини по роботі з особовим складом підполковник Ігор Красовський, військовий колектив продовжує нарощувати свої потужності. З цією метою тут відкриваються нові цехи, освоюються нові напрямки роботи.

-  Військовослужбовці та працівники Збройних Сил України працюють сумлінно, не шкодуючи зусиль. Так триватиме й надалі, адже тільки та можна здолати нахабного ворога, якому не вдасться досягти своїх підступних цілей на сході України, - запевнив старший офіцер.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.