Володимир Хомко нагородив видатних рівнян

Вчора, 23 серпня, в Рівненському музично-драматичному театрі відбулись урочистості з нагоди 25-ї річниці Незалежності України. Міський голова Володимир Хомко вручав почесні грамоти видатним рівнянам. Повідомляє прес-центр Рівненської міської ради.

В урочистостях взяли участь міський голова Рівного Володимир Хомко, голова ОДА Олексій Муляренко та заступник голови Рівненської обласної ради Микола Драганчук.

В такий передсвятковий, важливий, хороший день хочу побажати всім нам одного. Щоб Бог дав нам мудрості достойно пережити цю важку хвилину і збудувати таку державу, для наших дітей, для себе, для внуків про яку мріяли наші предки. – побажав міський голова Рівного Володимир Хомко.

 З нагоди 25 річниці незалежності України почесними грамотами Рівненської міської ради та виконавчого комітету були нагороджені п’ятеро видатних рівнян, серед них:

 Донат Цезарь Станіславович – ветеран-активіст первинної ветеранської організації «Центральна»

Кордиш Дмитро В’ячеславович – старший лейтенант служби цивільного захисту

Косінчук Сергій Миколайович – учасник АТО

Мазурець Володимир Миколайович – голова Рівненського міського відділень Всеукраїнського об’єднання ветеранів

Шаправський Ігор Віталійович – прапорщик служби цивільного захисту

До всіх присутніх зі сцени звернулися керуючі Рівненськими єпархіями української православної церкви архієпископи Іларіон та Варфоломій.

Владика Варфоломій привітав всіх присутніх з Днем Незалежності нашої держави, і наголосив, що хоча у нас ще є проблеми, з якими стикнулась наша держава, але ми це переживемо, адже за це молиться українська православна церква. А владика Іларіон назвав незалежність найвагомішим надбанням держави. Урочистості супроводжувались святковим оркестром та розважальною програмою.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.