Рівняни поскаржилися мерові на галасливе сусідство

22 серпня за допомогою до міського голови Рівного Володимира Хомка звернулися занепокоєні мешканці будинку по вул. Полуботка, 4. Причиною їхнього занепокоєння стала безконтрольна торгівля з «землі» та часто-густо нетверезі й галасливі відвідувачі місцевої кав’ярні "Юліка". Повідомляє прес-центр Рівненської міської ради.

    Наступного дня міський голова разом із начальником міськвідділу поліції Василем Зелінським виїхали на місце події та у присутності мешканців поспілкувалися з власницею згаданого закладу. Результат розмови - незаконно встановлені стійки з навісами мають бути демонтовані.

    Зокрема, мешканці скаржилися на те, що відвідувачі кав’ярні використовують їх подвір'я для розпиття спиртних напоїв як в день, так і в ночі, чим заважають мешканцям спати та просто відпочивати.

    Володимир Хомко також запропонував мешканцям будинку створити ОСББ, отримати у приватну власність територію та відгородитись, як це зробили багато інших будинків навколо ринку. Додатково міський голова запевнив, що на будь які проекти з поліпшення для ОСББ з міського бюджету буде виділено 70% від вартості.

      Відносно незаконної торгівлі, то після свят міською владою спільно з управлінням патрульної поліції та працівниками міськвідділу поліції буде вжито конкретних заходів реагування, адже спокій мешканців навколишніх будинків та торгівля з асфальту - речі несумісні. 

 

Коментарі

Я є постійним клієнтом кав"ярні "Юліка" і вважаю, що демонтаж столиків не вирішить проблеми.
Ну, не будуть там стояти стійки, і відразу нетвереза публіка перестане заходити у двір? Ні, будуть сидіти на бордюрах, на землі. Хочу також зауважити, що в "Юліці" не продаються алкогольні напої, тому ті п"янички, що створюють незручності для мешканців, ніяк не клієнти цієї кав"ярні. Потрібно розуміти, що це ринок і тихо там буде тільки за умови повного його закриття. Необхідно прийняти рішення в результаті якого не постраждають і постійні відвідувачі кав"ярні.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.