Мати-вбивця переховувалася в лісах Рівненщини

Декілька тижнів тому, Рівненську область сколихнула новина про жорстокість жінки, яка у власному подвір’ї закопала свою новонароджену дитину. Сталося це, 7 серпня, в селі Козак, що в Корецькому районі.

38-річна жінка розповіла, що сама навіть не здогадувалася про вагітність, а зрозуміла це, коли дитя уже штовхалося. Після скоєного жінка зникла.

22 серпня, правоохоронці отримали інформацію, що вона переховується в лісі, поблизу села. Там її затримали правоохоронці і доправили у відділ поліції. Правоохоронцям жінка розповіла, що:

« — Дитина не плакала, ніякого звуку я не чула. Немовля лежало за хлівом, я погладила його рукою і, взявши лопату, кілька разів копнула, поклала туди дитину і швидко побігла в хату, лягла і більше не виходила. У нас четверо дітей, ми ледве кінці з кінцями зводимо.» Триває досудове розслідування. Жінка зараз перебуває вдома.

 

Коментарі

Бідолашна дитина, вже зразу, ще в утробі була приречена. Якби мати не планувала позбавити життя дитину, то призналась би у своїй вагітності. Дитя - Божий дарунок. Краще б віддала комусь. А якщо народилось мертвим - то повинно бути похованим по-людськи. Нормальні люди навіть кота чи собаку так не закопають. А то собаки погризли бідне дитя. Її все рівно треба засудити, якщо не за вбивство, то за знущання над трупом. Правду кажуть, що треба ввести ліцензію на право народжувати!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.