Як рівненський гарнізон святкує 25-річницю Незалежності України

В Рівному в загальноміських заходах взяли участь військовослужбовці Збройних Сил України під керівництвом начальник штабу - першого заступника командувача військ оперативного командування «Захід» генерал-майора Олександра Павлюка. Про це повідомляє офіцер прес-служби Міністерства оборони України в Рівненській області підполковник Віктор Шубец

На кладовищі «Нове» відбулася церемонія покладання квітів до могил Героїв Небесної Сотні та справжніх синів української нації, які склали свої голови під час виконання службових  обов’язків у зоні АТО.

На майдані Магдебурзького права військові поклали квіти до пам’ятника «Загиблим за Україну». Під звуки маршу оркестру оперативного командування, у складі святкової колони, усі охочі пройшли головною вулицею міста до пам’ятника кобзарю, щоб взяти участь у спільному молебні за Україну. Спільно з іншими військовими формуваннями військовослужбовці Збройних Сил України долучилися до загальнонаціональної акції заспівай гімн України разом, хвилини мовчання та решти заходів з нагоди 25 річниці Дня незалежності України «З Днем народження, державо!»

В рамках святкової програми в центрі міста стартувала експозиція фотографій героїв АТО із Рівненщини, які загинули на сході України. Присутні змогли не тільки побачити двадцять фото, а й ознайомитися з історією життя та смерті кожного земляка.

Під час прямої  трансляції  в Рівному святкового параду з Києва усі присутні уважно спостерігали за перебігом подій у столиці. Зокрема, за врученням командувачу військ оперативного командування «Захід» генерал-майору  Ігорю Довганю бойового прапору та проходження урочистим маршем представників військових частин об’єднання.  Емоції переповнювали всіх. Почуття гордості за свою державу та вітчизняне військо, як гаранта її територіальної цілісності і недоторканості, викликало у присутніх впевненість у завтрашньому дні та найближчій перемозі над російським окупантом.

Цього дня на території військових частин гарнізону сплановано цілий ряд святкових заходів. Для військовослужбовців строкової служби тут відбудуться спортивні свята та концерти  за участю місцевих творчих колективів. А для цивільних сьогодні військові влаштують дні відкритих дверей з показом зброї та військової техніки.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.