Літальні апарати майбутнього для дітей різного віку від рівненської гуртівні "Розумна іграшка"

 

Запуск квадрокоптера — вертольота з чотирма ґвинтами — популярна серед молоді розвага. Пристрій з цифровою відеокамерою поповнить вашу колекцію якісними зйомками околиць. Більше про чотирикрилі апарати дізнаєтесь з нашого огляду.

 

 

Чотирьохґвинтовий вертоліт (квадрокоптер) з дистанційним керуванням через пульт або смартфон, — чудовий пристрій, який дає можливість дітям та дорослим відчути себе пілотами й приємно провести час у колі друзів.

Мінікоптер для пілотів-початківців

Недосвідченим "літунам" навчитися контролювати апарат у повітрі й виконувати пілотажні фігури допоможе легкий та компактний мінікоптер. Такі моделі умістяться на долоні та підійдуть для запуску на вулиці та в приміщенні. "Кишеньковий" вертоліт керується пультом, планшетним комп’ютером або смартфоном. Деякі моделі обладнані вбудованою відеокамерою, яка може записувати відео на карту пам’яті, а також передавати зображення на екран ком’ютера або телефона в режимі реального часу.

Гаджет може зависати в повітрі, робити розвороти на 360 градусів, пересуватися у різних напрямах. Міні-квадрокоптер — чудовий варіант для покращення настрою та емоційного розвантаження після робочого дня.

По суті, квадрокоптер це літальний апарат, який має чотири гвинти для стійкого положення під час польоту. Обертання гвинтів під час роботи апарату відбувається в діаметрально протилежних напрямках. Сьогодні бажання купити квадрокоптер висловлює об'єктивно все більшу кількість людей. З чим же пов'язана така популярність продукції у людей?
Перш за все, різні моделі таких пристроїв постійно вдосконалюються. У багатьох випадках можна придбати квадрокоптер з камерою, це дозволяє отримати оригінальну і якісну відеозйомку. Технологічні нововведення з'являються практично постійно, саме вони не дозволяють занудьгувати любителям чудо-виробів.


У рівненській гуртовні "Розумна іграшка" представлені різноманітні варіанти квадрокоптерів, з камерою, без камери, на будь-який гаманець.
Детальну інформацію дізнавайтесь за телефонами:
066-210-75-69, 097-764-66-25

Або на сайті http://smarttoys.com.ua/

на правах реклами

 

 

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.