Рівненські «Дуліби» їдуть на гастролі до Донеччини

Рівненська делегація у складі етно-гурту «Дуліби», народного аматорського вокального ансамблю «Терен» та працівників культури їде на Донеччину. Повідомляє офіційний сайт Рівненської ОДА

Візит відбудеться в рамках Загальноукраїнського проекту культурної інтеграції «Український Донбас», ініційованого Міністерством культури.

За задумом впродовж року в містах і селищах Донбасу організовують мистецькі заходи за участі творчих колективів із різних регіонів України. За Рівненщиною було закріплено місто Покровськ (колишній Красноармійськ).

Тож, 27-28 серпня наші колективи виступатимуть на сцені Покровська, який в ці дні відзначатиме День міста та День шахтаря.

«Навесні митці зі Сходу долучилися до наших традицій святкування. Тож і ми продемонструємо свої культурні скарби на Донеччині. Таким чином, ми всі більше дізнаємося про Україну», - зазначила заступник голови Рівненської облдержадміністрації Світлана Богатирчук-Кривко.

Нагадаємо, за сприяння Рівненської ОДА у рамках Проекту в травні цього року культпрацівники з Покровська відвідали Рівненщину. Вони стали учасниками святкових заходів до Дня Європи, Гала-концерту переможців обласного конкурсу серед учнів та викладачів шкіл естетичного виховання у Дубно, XXV фольклорно-етнографічному свята «Музейні гостини-2016» та  Регіональному фестивалі духової музики «Дзвенить оркестрів мідь».

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.