Куди зникають мешканці Рівненщини?

На Рівненщині зменшилася кількість населення. За півроку вона впала на 292 особи. Повідомляє «РадіоТрек».

Тож чисельність населення області станом на 1 липня становила понад 1 мільйон 161 тисячу осіб. Зменшення чисельності населення області відбулося за рахунок міграційного скорочення (320 осіб), водночас зафіксовано природний приріст (28 осіб). Також в області зменшилися у порівннянні з минулим роком народжуваність (на 101 особу) і смертність (на 146 осіб)

Народжуваність у селах була вища, ніж у містах (відповідно 14,7 проти 11,2 особи на 1000 людей). Разом з тим у сільській місцевості був вищим рівень смертності майже на 46%, ніж у міських поселеннях, і становив, відповідно, 15,3 проти 10,5 особи на 1000 людей.

У Дубні та 10 районах області було зафіксовано міграційний приріст населення, а в містах Рівне, Вараш (Кузнецовськ), Острог,Березнівському, Зарічненському, Костопільському, Млинівському, Острозькому  та Рокитнівському районах навпаки – міграційне скорочення. За інформацією Головного управління статистики в Рівненській області.

 

Коментарі

Ці люди нікуди не пропадають. Просто вони заробили кучу грошей, пенсіонери не знають де складати гроші - от і поїхали хто у кругосвітню подорож, хто на Мальдіви чи Гаваї...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.