Рівненських журналістів вчитимуть писати про місцеві вибори

Координатор проектів ОБСЄ в Україні запрошує Вас взяти участь у регіональному тренінгу «Особливості перших місцевих виборів в об’єднаних територіальних громадах в рамках реформи децентралізації в Україні» для журналістів ЗМІ Рівненської області, який відбудеться 07 вересня 2016 року у місті Рівне. 

Метою тренінгу є обговорення та вивчення особливостей подання ЗМІ інформації, яка стосується перших місцевих виборів, що проводяться в об’єднаних територіальних громадах в рамках реформи децентралізації в Україні.

Під час тренінгу буде розглянута низка питань, серед яких такі як:

особливості децентралізації влади в Україні та державна інформаційна політика щодо реформування місцевого самоврядування;

перші вибори в об’єднаних територіальних громадах та роль ЗМІ у виборчому процесі;

повноваження рад та голів рад об’єднаних територіальних громад, старост, роль і вплив громади на прийняття рішень.

До участі у відборі учасників тренінгу запрошуються журналісти, які працюють у засобах масової інформації, інформаційних агенціях та Інтернет – ЗМІ всіх рівнів (обласного, районного, міського/сільського), а також усіх форм власності: приватної, державної, муніципальної.

Організатор тренінгу забезпечує учасників харчуванням під час проведення заходу, а також, у разі потреби, відшкодовує транспортні витрати, пов’язані з проїздом до Рівного та у зворотному напрямку. 

Якщо Вас зацікавила участь у тренінгу, будь ласка, до 31 серпня заповніть форму за посиланням: анкета.

У разі виникнення запитань щодо участі у тренінгу чи заповнення анкети учасника пишіть або телефонуйте регіональним організаторам тренінгу: Михайло Наход (067 332-64-14, mnakhod@gmail.com), Катерина Шарпата (098 278-82-90, info@volynmedia.com).

Даний захід є одним із низки регіональних тренінгів, які відбудуться у різних містах України. Заходи організовано КП ОБСЄ в Україні в рамках проекту «Розбудова спроможності в проведенні навчання у виборчому процесі та підвищення обізнаності виборців», який реалізується у співпраці з Центральною виборчою комісією (ЦВК).

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.