Росія готується до наступу?

На окупованій частинці Донбасу у проросійських бойовиків зосереджено тисячі одиниць важкого озброєння, кількість якого у порівнянні з 2014-м роком зросла у рази. Про це повідомляє інтернет-сайт «Українська правда» з посиланням на інформацію з офісу віце-прем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції. 

Зокрема, кількість танків з початку агресії влітку 2014 року до серпня 2016 року зросла з 30 до  600 одиниць, кількість бойових броньованих машин - з 124 до 1260, артилерії та реактивних установок залпового вогня - з 110 до 1060 одиниць, зенітних установок - з 50 до 470. 

Як відомо, за даними штабу АТО, влітку на Донбасі бойовики збільшили кількість обстрілів після певного періоду зниження бойової активності. 

Окрім того на Донбас, у порушення міжнародного законодавства,  прибув черговий, 56-й «гуманітарний» конвой з Росії. Після таких постачань бойовики зазвичай підсилюють обстріли українських сил АТО.

Також, за даними розвідки, РФ регулярно доставляє на окуповані території Донбасу важке озброєння, боєприпаси і ПММ, які прибувають ешелонами.

Коментарі

я вже два роки з брехливиз укр ЗМІ чую щодня "Росія готується до наступу" скоріше б вже вони прийшли. Бо корупція дістала! В Криму корупцію вже подолали. Ждемо коли вже нас звільнять від цієї Незалежності

нехай скажуть.що робить українська сторона. , а не подають таку статистику. складається враження. що то потрібно нашій владі, що не так скажете, люди гинуть . а ті хоч би що. якщо їх називати герояим. то матерям, дітям, дружинам від цього не краще.... невже ви цього не розумієте? це ж комусь потрібно, не мені, не вам, але ж комусь потрібно... А ті "шавки ще й собі підключилися" Робіть висновки....

Нащо ви продажні тумани накаляєте ситуацію...два роки лякалок президента-брехуна і ще шавки підключились...Не соромно?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.