Ще один дитячий садочок відкрили на Рівненщині

На базі навчально-виховного комплексу, що у селі Колодіївка Корецького району, запрацював дитсадок. Повідомляє офіційний сайт Рівненської ОДА

Потреба в його створені назріла давно, адже донині дітей до школи готували вдома. Тож, аби сільські малюки отримали повноцінну дошкільну освіту, за кошти районного бюджету в приміщенні облаштували групу з короткотривалим перебуванням. Зробили ремонт, закупили меблі, навчальні матеріали та розвиваючі ігри. Загалом витратили понад 30 тисяч гривень. Дошкільний заклад відвідуватимуть 12 дітей.

На урочисте відкриття дошкільного закладу завітали голова Корецької райдержадміністрації Сергій Черній та голова райради Ігор Хоменчук.

Тим часом розвитку мережі дошкілля на Рівненщині приділяють особливу увагу. Адже в області – один із найвищих рівнів народжуваності в Україні, тому є потреба у створенні нових місць у дитсадках. Тільки на Кореччині з початку року створено три дошкільні підрозділи на базі навчально-виховних комплексів. Загалом на Рівненщині цьогоріч додатково створено більше 800 нових дошкільних місць.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.