Рівненський полковник КДБ передумав судитись за своє минуле

Як повідомляє інтернет-сайт телеканалу РТБ, 93-річний рівнянин, який, на думку істориків, міг керувати каральною операцією з ліквідації повстанського графіка Ніла Хасевича, відкликав свій судовий позов до СБУ.

Як писав раніше інтернет-сайт «ВСЕ», колишній КДБіст Борис Стекляр був проти, щоб громадськість ознайомилась із матеріалами його особової справи. Сьогодні на засідання до окружного адмінсуду не прийшов ані сам Стекляр, ані його адвокат, проте раніше вони подали заяву, аби позов залишити без розгляду. Варто також нагадати, що восени минулого року голова Інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович звернувся доАрхіву СБУ з проханням ознайомитись з особовою справою Бориса Стекляра у рамках наукового дослідження про переслідування українського підпілля радянськими органами. Тепер, після більш ніж року очікування, матеріали справи він має усі шанси отримати вже через тиждень.

Нагадаємо, Борис Стекляр у повоєнні роки працював на Рівненщині в управлінні КДБ та брав активну участь в ліквідації ОУНівського підпілля та знищенні вояків УПА. Саме група під його командуванням знищила відомого повстанського художника Ніла Хасевича. Чий пам’ятник нині знаходиться у Рівному на вулиці Директорії. А його ім’ям названа вулиця.

Коментарі

Достовірно відомо те що до останнього часу молодим київським есбеушникам влаштовували в Рівному на Відінській ,4 зустрічі з Борею, на яких він ділився досвідом карателя українців.

не думаю! старий нез слабкого десятка, не так просто його налякати.
Просто думаю справа у іншому: СБУ-шники підчистили його справу, знищили багато сторінок. Відомо що СБУ на стороні НКВД (КГБ) і всяко покривають своїх попередників та наманаються приховати правду про УПА.

Злякався?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.