Як у Рівному силачі змагалися

Напередодні святкувань з нагоди Дня міста Рівного, 27 червня, 8 богатирів змагались у відкритому міжнародному чемпіонаті «Rivne Open Cup», що відбувся на майдані Незалежності. Повідомляє прес-центр Рівненської міської ради

 Змагалися українські спортсмени – Олексій Новіков (Київ), Руслан Петруня (Київ), Віталій Міхеєв (Вишневе), Віталій Герасимов (Дніпро), Андрій Бурштин (Чернівці), Олексій Мальцев (Ужгород), Володимир Климко (Львів), а також богатир з Польщі Рафал Кобиляш. Не зміг приїхати до Рівного спортсмен із Литви Відас Блекайтіс, який напередодні отримав травму.

 Стронгмени мірялися силами  у шести вправах:  естафета (перенос коромисла та мішків на дистанцію 20 метрів), естафета (підіймання колоди вагою 140 кг та підйом гирі вагою 80 кг), фермерська прогулянка (валізи вагою 140 кг), фінгерс (перекидання труби вагою 300 кг) ще одна естафета (перекидання колеса вагою 360 кг та підтягування санів) та кулі Атласу.

 Головна боротьба зав’язалася поміж Олексієм Новіковим та Рафалом Кобиляшем. Попри те, що в останній вправі – кулях Атласу, Новіков підняв усі п'ять, а Кобиляш лише три, у підсумку все-таки переміг поляк.

Результати:

1 місце Рафал Кобиляш (44,5 б)

2 місце Олексій Новіков (41,5 б)

3 місце Віталій Герасімов (27,5 б)

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.