«Отдихаєм вмєстє» та «Прозрачний гонщик» смішитимуть мешканців Рівненщини

Півфіналісти телевізійного проекту «Ліга сміху» - «Отдихаєм вмєстє» та «Прозрачний гонщик» - відвідають шість районів Рівненщини з благодійною концертною програмою. Також гумористи виступатимуть і в обласному центрі. Повідомляє офіційний сайт Рівненської ОДА

Під час організації туру хлопці отримали пропозиції від кожного району про тих людей, кому допомога найнеобхідніша.

«Ми працювали з кожним райцентром та містом Рівне. Вивчили пропозиції та обрали, зокрема, в обласному центрі - це діти до 1 року з вадами при народженні, в Радивилові -  учасник АТО, який потребує протезування. В цей час, коли на Сході країни йде війна, ми також хочемо зробити свій внесок - допомогти тим, кому це необхідно», - зазначив керівник ГО «КВН Рівненщини» Юрій Ліпський.

 

Концертний тур триватиме впродовж 30 серпня - 7 вересн. Крім того, Юрій Ліпський розповів про ігри 1/4  фіналу Рівненської Ліги сміху, які проходитимуть 11 вересня.

Учасниками 1 гри є команди: «Ми з 90-х» (Хмельницький), «СМТ» (Полтава), «Олександр Дмитрович» (Львів), «Стемфорд» (Чернівці) та «Ірпенчане» (Ірпінь, Київська область). Учасники 2 гри -  «Чак Норріс» (Камінь Каширский), «Жіноча збірна Греції» (Салонікі), «Каштанушка» (Київ), «Мірс Пірс» (Одеса) та «Збірна Ювілейного» (Рівне). Ігри пройдуть у Рівному в МПК «Текстильник», початок о 18.00 годині.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.