Рівненщина стане багатшою на ще один дитячий садочок

У Птичі Дубенського району роблять ремонт у садку, який перестав функціонувати більше 10 років тому. Повідомляє інформаційний портал м. Дубно
Нещодавно голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Парфенюк, спільно з начальниками відділів та управлінь, в рамках виїзного «Дня адміністрації» відвідав Птицьку сільську раду. В ході робочої поїздки Юрій Васильович оглянув заклади охорони здоров’я, культури та освіти і перевірив їх готовність до нового навчального року.
Зокрема голова оглянув Староносовицьку ЗОШ І-ІІ ступенів, в котрій за рахунок районного бюджету було проведено заміну двох дверей, встановлені внутрішні туалети; Підлузький НВК в котрому за минулий навчальний рік було проведено заміну двох вікон, вхідних дверей, зроблений навіс на вході в заклад.

Також учасники виїзного дня відвідали Птицьку ЗОШ І-ІІ ступенів, де за районні кошти було проведено заміну підлоги у кабінетах, відремонтований внутрішній санвузол, проведено поточний ремонт закладу.

В одному із кабінетів школи діє унікальна виставка-музей про історію Птицького краю та самої школи. Керівник музею люб’язно провела ознайомлювальну екскурсію для присутніх.

Також у приміщенні школи діє дитячий навчальний заклад короткотривалого перебування, котрий відвідує 20 вихованців. В приміщенні було проведено поточний ремонт.

Під час поїздки Юрій Парфенюк, разом з сільським головою, відвідав приміщення колишнього дитячого садка в с. Птича. Даний заклад припинив своє існування ще у 1995 році і з того часу будівля не функціонувала. На разі там замінені вікна та проведено укріплюючу стяжку стін.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.