В Рівненській області знову оплакуватимуть Героя

Під час виконання бойового завдання поблизу села Широкине, що на Донеччині, загинув військовий з Радивилова Владислав Шемеровський.

Юнаку нещодавно виповнилося 23 роки. Він був активним учасником Революції гідності. Прощання з Владиславом відбудеться 2 вересня у Радивилові. Цього ж дня у районі оголошено День жалоби.

 

Коментарі

Петицію про страйк написав "студент", який не володіє досконало навіть українською мовою. Такі перли як "стЕпендії", "спричинені корупціЄ", "Стоп ВійнУ" видають в ньому учня, який навряд чи отримував цю стЕпендію...

УВАГА!!! УВАГА !!! УВАГА !!! Загальнонаціональний студентський страйк! Хунта хочк відібрати у нас степендії, тим самим латаючи дірки в бюджеті спричинені корупціє. та братовбивчою війною на Сході! Вимагаємо від злочинної влади відмовитися від своїх намірів скасувати степендії (саме за рахунок степендій ми частково компенсуємо витрати на хабарі при поступанні на державну форму навчання). Вимагаємо зупинити війну, а гроші замість армії спрямувати на освіту! Наступний крок цих виродків буде відміна пенсій. Хіба за це Майдан стояв! В знак протесту студенти оголошують безстрокове невідвідування лекцій! Слава Україні! Стоп Війну!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.