На Рівненщині батьки-шантажисти позбавляють дітей права на освіту

Нещодавно, мешканці села Степангород, що у Володимирецькому районі повідомили  місцевим ЗМІ, що завтра, 1 вересня,  і в наступні дні,  їх діти не відвідають школу.  Пояснюють -  приміщення школи – аварійне і дах може впасти  прямо на дітей. Повідомляє Управління освіти і науки Рівненської ОДА

 «Щороку усі школи  перед початком навчального року  перевіряє на готовність спеціальна комісія. У її складі пожежники, санепідеміологи, освітяни. Загрози життю дітей  немає. Школа у задовільному стані. Крім цього,  там  лише 25 відсотків дітей навчаються у другу зміну. Разом з тим, як  в Рівненській області  є 54 школи де навчаються у повну другу зміну. Ми розцінюємо це як шантаж з боку батьків. Не можна дітей позбавляти права здобувати освіту», - наголосив начальник управління освіти у науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.

 

Коментарі

А навіщо школа,щоб бурштин копати грамота не потрібна

У світі не практикується іти на вимоги провокаторів та шантажистів. Сьогодні приміщення не влаштовує, а завтра золоті парти вимагатимуть. Подивіться правід в очі. Їх влаштовує неуцтво, а прикрити його можна будь якими вимогами та забаганками.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.