Тепер Рівне стане «концертним центром України»

Міський палац культури «Текстильник» тепер зможе приймати перших артистів України та світу, а глядачі переглянути їх виступи в зручній і комфортній атмосфері.

Реконструкція великої глядацької зали, яка завершилась напередодні, мала на меті відреставрувати стелю та стіни, причепурити сцену, встановити нові м’які крісла і найголовніше при проведені робіт не втратити акустичних властивостей приміщення, якими славиться МПК «Текстильник». Подумали і про артистів та зробили ремонт в гримерній.

Сьогодні оновлену концертну залу урочисто відкривав колектив закладу, в присутності міського голови Рівного Володимира Хомка. За його словами, міська влада збирається провести ремонт фойє. Таким чином, в купі з ремонтом великої і малої зали зробить заклад найкращим концертним майданчиком міста, а можливо й області.

А за таку красу дякувати потрібно українському гуртові «Hardkiss». Солістка гурту Юлія Саніна була вражена теплотою, яку отримала від рівнян, але вид зі сцени був не дуже. Вона наголосила, що якщо міська влада зробить ремонт, то «Hardkiss” будуть частими гостям у Рівному.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.