Військові інженери полегшують життя для селян Рівненщини

За участю військовослужбовців центру дорожнього забезпечення Головного управління оперативного забезпечення ЗСУ продовжується будівництво низько водних дерев’яних мостів. Повідомляє офіцер прес-служби Міноборони України в Рівненській області підполковник Віктор Шубец.

 Особливість ділянки річки Стир в селі Іванчиці Зарічненського району в тому, що рівень води постійно змінюється. Залізно дорожній міст, який  тут стояв раніше було встановлено невірно. Понтони не мали жорсткої основи, відтак впродовж 20 років місцеві мешканці його обмежено експлуатували та щорічно ремонтували. Тому залишки старого мосту буде демонтовано та наведено новий.

Як зазначив командир інженерного підрозділу Збройних Сил України майор Олексій Дем’янчук, побудова 45-метрового дерев’яного мосту, який зможе витримати до шістдесят тон навантаження триватиме близько тижня. Розрахунок містобудівельної установки УСМ-2, який укомплектований контрактниками п’ятдесят на п’ятдесят, підвищить свій професійний рівень ще на дну сходинку. Ті, хто мають досвід наведення різних типів мостів, під час виконання завдань АТО та в тилу передаватимуть навики молодим бійцям.

В свою чергу голова Зарічанської селищної ради Володимир Ломако розповів, що за допомогою місцева влада вирішила звернутися саме до військових, адже подібного досвіду ні в кого немає. Довіра населення до своїх захисників постійно зростає.

«Щодня до бійців навідуються десятки місцевих мешканців, щоб забезпечити всім необхідним, а підлітки маючи наочний приклад для наслідування, переконуються в тому, що саме служба в Збройних Силах України може стати справжньою перспективою їхнього майбутнього», – запевняє сільський голова. Тільки за цей рік в інтересах місцевих громад Рівненщини будується вже третій міст.

 

Коментарі

Ви можете заблокувати цю промосковську вату, що вона тут не гадила, чи ви на них працюєте?

це дуже приємна новина, нарешті армія україни приносить якусь користь свому народу. Головне щоб і далі продовжували використовувати свої ресурси на благо народу, а не на громадянську війну на сході.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.