Рівнеоблводоканал вважає жителів багатоповерхівок "засранцями"?

Громадський активіст і фахівець із питань комунального господарства Сергій Пінчук виявив розбіжність у кількості споживання та водовідведення у Рівному. За словами експерта різниця у цифрах доволі суттєва.

- Проаналізував тарифи Рівнеоблводоканалу для багатоповерхових будинків і побачив, що їх мешканці на рік споживають на 6,5 млн. кубів води, а в каналізацію скидають 8,13 млн.кубів стоків, тобто на 25 відсотків більше.

Оце я собі думаю, що може часом і буває, що змиваючи в унітазі бачок води на 6 л. в каналізацію додатково викидається 1,5 л. фекацій, але ж не кожного разу стільки! А от що на 25 відсотків більше потрапляє у каналізацію, коли я приймаю душ чи мию посуд - це для мене загадка, - написав Пінчук на своїй сторінці у мережі «Фейсбук». 

Також фахівець порівняв наявну інформацію з ситуацією в деяких інших містах. Найкраще вона у Житомирі та Ужгороді. А от Хмельницькому і Черкасах навіть гірше, ніж у нас.

-У сусідньому Житомирі скільки води подають - стільки і відходів виливають. Куди ж вони оте все своє дівають? Те саме і в Ужгороді - один в один, куб до куба. У Львові стоків більше ніж води лише на 8,5 відсотків, в Тернополі - на 11 відсотків, а в Кропивницькому - на 11 відсотків менше! Є й інша крайність: у сусідньому Хмельницькому чи у недалеких Черкасах - там взагалі в каналізацію потрапляє на 45 відсотків більше, ніж споживають. Навіть не знаю як назвати мешканців багатоповерхівок тих міст... Чи то люди такі, чи водоканали наглючі?.. Для прикладу, в Черкасах в попередньому тарифі від 26 листопада 2015 р. різниця була в 40 відсотків. Чому на 5 відсотків через півроку стало більше стоків - невідомо, - пише Сергій Пінчук.

У своєму дописі, проілюстрованому відповідними документами, експерт зауважує, що тарифи в усіх містах встановлені однією постановою НКРЕКП від 21 липня 2016 року.

Пінчук дивується розбіжності у обсягах водопостачання та водовідведення оскільки за даними Рівнеоблводоканалу "питоме споживання води на 1 людину становить 150-151 л./добу, а питоме водовідведення 155-156 л/добу. Різниця - 3,5 відсотків". Таким чином природа збільшення стоків на чверть наразі є загадкою.

Коментарі

... Таким чином природа збільшення стоків на чверть наразі є загадкою.
Та немає тут ніякої загадки, просто треба враховувати яку кількість вода РІВНЯНИ доставляють в свої оселі (купують, привозять ) !!!!!!!!!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.