Рівненський "Верес" здолав стрийську "Скалу". ВІДЕО

Третій у сезоні домашній матч команди Народного Клубу «Верес» подарував рівненським шанувальникам футболу чимало приємних новинок та несподіванок. Дмитро Козьбан забив дебютний гол за Народний клуб "Верес" та приніс рівнянам вольову перемогу над "Скалою".

Перший та найочікуваніший – сучасне електронне табло. Новинку презентував міський голова Рівного Володимир Хомко.

Друга новинка – лави запасних, які на цій грі вперше розташували з боку центрального входу на стадіон. До слова, на лаві "Вереса" у цій грі не було головного тренера Володимира Мазяра, який відбував одноматчеву дискваліфікацію.

Гру значно гостріше розпоча господарі. Вже на 11-й хвилині матчу Дмитро Козьбан ударом з близької відстані перевірив реакцію Романа Герича. Практично одразу свій шанс змарнував Василь Білий, пробивши повз ворота після подачі Артура Зарадні від кутового прапорця.

В середині тайму знову після розіграшу стандартного положення головою пробивав Сергій Борзенко – невлучно.

Втім, найреальніший шанс у першому таймі втратив Ростислав Волошинович. Дмитро Козьбан здійснив рейд лівим флангом, обіграв одного суперника і видав чудову передачу в район одинадцятиметрової позначки на зовсім вільного Волошиновича. Ростислав занадто довго обробляв м’яч і дозволив воротарю «Скали» ліквідувати загрозу. Гості ж до перерви запам’яталися небезпечним ударом головою після кутового.

Після відпочинку господарі додали у швидкості. Вдруге змарнував нагоду забити Ростислав Волошинович, разом із Романом Геричем перекинувши і ворота.

Ще швидше рівняни забігали після виходу Антона Котляра, який на правому фланзі замінив Михайла Сергійчука. Практично одразу «сімнадцятка» «Вереса» могла заробити пенальті, проте арбітр матчу призначити одинадцятиметровий у ворота «Скали» за очевидну гру рукою не ризикнув.

Зважаючи на величезну ігрову і територіальну перевагу господарів, гол «Скали» став несподіванкою. Цього разу зовсім неприємною. Віталій Рябушко ударом у дальній кут завершив рідкісну контратаку стриян.

Зрівнювати рахунок у складі НК «Верес» вийшли свіжі Ігор Сікорський та Сергій Герасимець. До того ж гості залишилися у меншості. Тиск на ворота стриян зрештою приніс свої плоди. Роман Герич витягнув «мертвий» удар головою Сергія Борзенка, втім першим на добиванні опинився Ігор Сікорський – 1:1!

У час, що залишався, рівняни кинулися здобувати три очки. І вольову перемогу на останніх хвилинах матчу рівнянам приніс Дмитро Козьбан, забивши свій дебютний гол за "Верес".

Володимир Мазяр, головний тренер НК «Верес»:

- Сьогодні ми грали з, можливо, найбільш організованим в ігровому плані суперником у Першій лізі. "Скала" тривалий час грає одним складом, має хороших і дуже швидкісних футболістів. Тому нам було непросто. Ми володіли перевагою. Але не забиваєш ти - забивають тобі. Добре, що зуміли перемогти. Сьогодні перемогла уся команда. Хочу подякувати усім футболістам. Ми перемогли, значить - більше цього хотіли.

- Чи можна назвати вихід Ігоря Сікорського на поле переломним моментом матчу?

- Після пропущеного голу нам довелося ризикувати. Грали у три нападники. Можна сказати, що вгадали. І з замінами теж.

- Які враження від керівництва командою з-за меж лави запасних і технічної зони?

- Ніби сидиш за столом, а поїсти не можеш....

Дмитро Козьбан:

- Гол забив після передачі  з правого флангу, я зміг переправити м’яч у дальній кут. Головне, що цей гол став переможним. Ця перемога для нас дуже важлива, не можна було вдома втрачати очки. Дякую вболівальникам, що нас підтримували. Це дуже класно, що приходить багато глядачів. Так багато не ходить більше ніде в Першій лізі. При такій публіці хочеться виходити, грати і віддавати усі свої сили заради перемоги.

Додамо також, що гол у ворота «Скали» став дебютним для Дмитра Козьбана у складі «Вереса».

НК «Верес» (Рівне) - ФК «Скала» (Стрий) – 2:1 (0:0)

3 вересня 2016 року, Рівне, стадіон «Авангард», 17:00, 4650 вболівальників.
Чемпіонат України з футболу, Перша ліга, 7-й тур.

Голи: Сікорський (80), Козьбан (90+2) - Рябушко (68).

НК «Верес»: Когут, Борзенко, Білий, Зозуля, Западня, Орловський (Сікорський, 70), Кучеров, Сергійчук (Котляр, 52), Волошинович (Герасимець, 75), Степанюк, Козьбан. Запасні: Леонідов, Коблюк, Ралюченко, Неплях.
Головний тренер: Володимир Мазяр.

«Скала»: Герич, Стасишин, Бондаренко, Максимович, Клименко, Рябушко, Стасюк, Антонів, Шваб (Скакун, 84), Боровик (Баранов, 65), Кміть (Брайт, 59). Запасні: Яковець, Цюцюра, Бровко, Пришнівський.
Головний тренер: Василь Малик.

Попередження: Максимович (19), Стасюк (23), Бондаренко (38).
Вилучення: Бондаренко (73, друге попередження).

Арбітр - Михайло Митровський (Ужгород), асистенти - Едуард Курцеба (Одеса) та Олександр Рєка (Жовтий Яр, Одеської області). Четвертий арбітр - Роман Новосад (Рівне). Спостерігач арбітражу - Юрій Власенко (Київ).