Найкращих поліцейських України визначать у Рівному

Конкурс поліцейської майстерності «Кращий за професією 2016» розпочато. П’ятого вересня на базі Рівненського вищого професійного училища Департаменту поліції охорони офіційно оголосили про старт всеукраїнських змагань.

Щорічний конкурс «Кращий за професією» серед поліцейських нарядів реагування поліції охорони проводиться з метою підвищення рівня службової підготовки, вдосконалення вмінь діяти в екстремальних умовах, зміцнення дисципліни та законності, вивчення та поширення позитивного досвіду.

Учасники турніру – співробітники поліції охорони з усіх регіонів України, які щодня захищають спокій громадян, виконуючи в реальних умовах важливі і небезпечні завдання.

На відкриття завітав заступник начальника Департаменту поліції охорони полковник поліції Володимир Семенина, який наголосив на важливості проведення змагань та побажав успіху всім учасникам, а перемоги – найкращим.

Цього року на Рівненщині зібралися 26 команд із різних областей України. Правоохоронці змагатимуться у стрільбі, гімнастиці, бігові, легкоатлетичному кросі, рукопашному бою, швидкісному маневруванні на автомобілі, подоланні смуги перешкод. Змагання триватимуть до 9 вересня.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.