Одному з найкращих музеїв Рівненщини 100 років

Музей замку князів Острозьких відзначив свій 100-річний ювілей. З цієї нагоди та до 35-річчя створення Державного історико-культурного заповідника, в Острозі пройшло урочисте дійство. Близько тисячі  відвідувачів прибули на Замкову гору.

На гостини до музею-ювіляра завітала заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатрчук-Кривко. «Острозький музей - це маленька частина великої історії української самобутності, жива пам'ятка та підтвердження величі нашого минулого. Саме тому музей є одним із найпривабливіших туристичних об’єктів не лише Рівненщини, а й України», - зазначила Світлана Богатирчук–Кривко.

У рамках святкування, для гостей організували виставки із етнографічних колекцій заповідника та фотовиставки з історії Острога та музею. А ще влаштували майстер-класи від народних умільців та підвели підсумки акції «100 видатних острожан».

Для присутніх виступали рівненські колективи та солісти: гурт «Дуліби», Юлія Сидорук, Анастасія Янцур, Павло Міщук, Микола Бобрик та Віктор Гусаров.  А також показали свої таланти митці районного Будинку культури, Острозької дитячої школи мистецтв та Оженинської дитячої музичної школи.

Напередодні, з нагоди ювілею музею провели ювілейну наукову конференцію за участю науковців України, Польщі та Білорусі. На ній презентували ювілейне видання «Острозький науковий збірник» та путівник «Державний історико-культурний заповідник м. Острога».

 

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.