На Рівненщині засуджені взяли участь у Спартакіаді

Щороку, протягом літніх канікул серед вихованців виховних колоній проходить Спартакіада. Справжньою боротьбою, зі спортивним азартом та жагою до перемоги, завершився заключний етап ХХVIІ заочної Спартакіади серед засуджених у Дубенській виховній колонії управління ДПтС України в Рівненській області. Повідомляє Прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області.

Засуджені змагалися за першість у легкій атлетиці, гирьовому спорті та гімнастиці. У цьогорічних спортивних змаганнях участь прийняло 35 засуджених Дубенської виховної колонії» - розповідає начальник установи Валентин Марач – «За підсумками Спартакіади переможцями визнано колектив засуджених 1–го відділення. Переможці відзначені пам’ятними призами та грамотами».

         В період проведення Спартакіади засуджені установи змагалися не тільки з основних видів програми – в установі проводились змагання з міні-футболу, волейболу, баскетболу, настільного тенісу.

       Для кращої мотивації та обізнаності для юних спортсменів було організовано  перегляд відео- та кінофільмів на спортивну тематику, трансляції матчів Чемпіонату України по футболу, Ліги чемпіонів, Ліги Європи з футболу.  

       

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.