Влада Рівного витратила 600 тисяч на чужу зливову каналізацію

Із міського бюджету обласного центру нещодавно було виділено 600 тисяч гривень для прочищення зливової каналізації. Проте у власності громади Рівного таких мереж немає. Про це повідомив у своєму дописі в "Фейсбук" рівненський фахівець із питань ЖКГ Сергій Пінчук.

- Каналізація, розміщена в межах м.Рівне - 251,2 км., є власністю територіальної громади ОБЛАСТІ (тобто усі рішення по ній приймає обласна рада), а експлуатацію здійснює обласне підприємство "Рівнеоблводоканал". Ніякої іншої "зливової каналізації" у центрі міста немає. Вона там одна.
Тобто, заробляє на каналізації обласний водоканал, а чистити має місто? Мені взагалі цікаво, ЯК УЖКГ змогло виділити на це кошти з міського бюджету? - дивується експерт.

Пінчук також зауважує, що є дуже багато фактів використання бюджетних коштів Рівного на обласні мережі. Окрім цього є факти використання водоканалом мереж, які були побудовані чи реконструйовані за кошти обласного центру і їх водоканалу ніхто не передавав.

Нагадаємо, що тендер на очищення "лівньовки" виграла київська компанія Сучасні технології енергозбереження. За роботу місто має перерахувати 599400 грн.

Коментарі

Да мені все одно, на чийому балансі перебуває ця зливова каналізація. Коли я їду автомобілем по Рівному після зливи, мені не дуже хочеться виясняти кому вона належить. Я хочу, щоб її прочистили.
А то будемо плавати в багнюці, вигадуючи якісь виправдовування.
Область і так помагає місту чим може.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.