Жителі Рівненщини так і не наважилися об’єднатися в громаду

У Корецькому районі  згідно з перспективним планом має бути створено дві громади -  Корецька міська та Великомежиріцька ОТГ.  До Великомежиріцької громади має увійти 7 сільських рад -  Великомежиріцька, Невірківська, Іванівська, Самострілівська, Світанівська, Стовпинська, Щекичинська.  Однак тут люди не поспішають створювати громаду, вагаються і ще обдумують інші варіанти об’єднання. Повідомляє офіційний сайт Рівненської ОДА

В рамках  інформаційної  акції «Децентралізаційний марафон» з потенційною громадою зустрілися регіональні консультанти проекту «Пульс». 

Сільськимголовам та активістам  консультанти  роз’яснили  основні засади реформи децентралізації.  Присутні цікавилися, як  в умовах реформи фінсуватиметься освіта, зокрема інтернатні заклади, та до якого бюджету надходитиме акцизний збір від реалізації  нафтопродуктів. 

Консультанти переконані  - нині ситуація вимагає донесення об’єктивної інформації до всіх учасників об’єднання. Однак вже цьогоріч Великомежиріцька громада об’єднатися не встигне.

 

 

Коментарі

Ви – сільський голова, #депутат сільської ради чи громадський #активіст ?
Вам хочеться істотно покращити стан #водопостачання у Вашому селі?
Інструкції як зробити водогін, процес створення сільських систем водопостачання: від вибору технічного рішення до встановлення механізму утримання та обслуговування є на сайті vodavselo.info
Використовуючи інформацію цього сайту, ви зможете підготувати та реалізувати проект водопостачання у вашому, селі, селищі чи місті.
#водавсело

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.