Кров для онкохворих дітей здали рівненські поліцейські та рятувальники

Сьогодні 15 патрульних у свій вихідний день спільно із працівниками Головного управління ДСНС України у Рівненській області взяли участь в акції із добровільної здачі крові для онкохворих дітей, які перебувають на лікуванні у відділенні онкогематології обласної дитячої лікарні.

Інспектори успішно пройшовши медичний огляд та заповнивши усі необхідні документи здали по 450 мл. крові. Захід був ініційований благодійним фондом «Скарбниця Надії», який опікується відділенням онкогематології обласної дитячої лікарні.

— У мене рідкісна група крові, — четверта і резус від'ємний, тому я частий гість станції переливання крові, бо добре розумію біль та безвихідь батьків хворої дитини. В мене самого 2 дітей і я бажаю усім діткам здоров'я, — каже інспектор 2 роти Дмитро Наконечний.

Медичні працівники станції та волонтери фонду "Скарбниця Надії" щиро подякували патрульним та співробітникам Служби порятунку за небайдужість та готовність відгукнутись на допомогу. А патрульні запланували похід до маленьких пацієнтів, з якими вони поділились кров'ю, вже найближчим часом.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.