Бути чи не бути: рейси до Польщі та Єгипту під загрозою

Рахунки рівненського аеропорту заблоковані через борг у 12 мільйонів гривень зі сплати податків і внесків у Пенсійний та інші соціальні фонди. Через це підприємство не може розширити злітну смугу для прийняття літаків і придбати техніку для розчищення її від снігу у зимовий час. Повідомляє РадіоТрек

Борги ці утворилися з 2012 року, коли підприємство було розділене і майже не працювало. Щоб борги аеропорту списали або хоча б реструктуризували, на засіданні президії обласної ради депутати вирішили підготувати відповідне звернення до Кабміну. 

Розповідає директор Рівненського аеропорту Ігор Насинюк:  

«Проблема в тому, що ми готові приймати наші всі типи літаків: Ан-12, Ан-26, а от «Макдоналд Дуглас»…Там в них специфічні колеса. Все залежить від шасі літака. Чим більше шасі, тим краще літаку зупинятися і злітать… І якщо вони спишуть ці борги, то ми могли б спокійно через обласну раду, через кошти ці зробити реконструкцію і закупити деяку техніку».   

Втім, депутат обласної ради Олександр Савчук пояснив, що навіть якщо звернення до Кабміну направлять і урядовці до нього прислухаються, процес списання боргів може розтягнутися на кілька місяців. А це означає, що орієнтовно тільки в грудні, коли вже може лежати сніг, рахунки аеропорту будуть розблоковані. Відповідно, рейси до Єгипту та Польщі, які збираються запровадити з Рівненського аеропорту з 19 жовтня, можуть бути зірвані.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.