Офіцер з Рівненщини, який загинув в зоні АТО очолив список «100 видатних острожан»

4 вересня на Рівненщині з нагоди 100-річчя відкриття музею в замку князів Острозьких та 35-річчя створення на його основі історико-культурного заповідника підведено підсумки акції «100 видатних острожан». Повідомляє офіційний сайт Рівненської облради

Під час музейного свята на Замковій горі оголошено імена тих особистостей, які увійшли у сотню найвидатніших острожан за версією читачів газети «Замкова гора», а також нагороджено грамотами та подарунками найактивніших учасників конкурсу.

- Більшість голосів острожан отримав офіцер Збройних Сил України Владислав Рильський, який поліг смертю хоробрих у серпні 2014 року від артилерійського обстрілу під час виконання завдань в зоні бойових дій біля Новосвітлівки. Йому було лише 22 роки. Лейтенант Владислав Рильський посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня, - повідомив заступник директора комунального закладу «Державний історико-культурний заповідник м. Острога» Рівненської обласної ради Микола Манько.

Організатори акції, яка тривала упродовж січня-серпня 2016 року – комунальний заклад «Державний історико-культурний заповідник м. Острога» Рівненської обласної ради та газета «Замкова гора».

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.