Тимошенко обезголовила Рівненську "Батьківщину"?

Голову фракції ВО «Батьківщина» у Рівненські обласній раді Миколу Кучерука виключили з партії. Як повідомило на умовах анонімності обізнане джерело, сьогодні у Києві, на засіданні політради Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» було прийнято рішення виключити з партії Миколу Кучерука. Співрозмовник припускає, що це стало результатом порушення домовленостей щодо обрання голови Рівненської облради.

Схоже сам пан Микола був готовий до такого розвитку подій. У коментарі сайту «ВСЕ» він сказав наступне:

- Я на сесії облради і поки що офіційно не маю такої інформації, але якщо так, то так і буде. – сказав Микола Кучерук. – У середу на політраді буде серйозна розмова, а там побачимо.

Нагадаємо, сьогодні більшістю голосів депутатів головою облради було обрано депутата від ВО «Батьківщина» Миколу Драганчука. За неперевіреною поки інформацією, партійне курівництво «Батьківщини» прийняло рішення «переконати» Драганчука написати заяву про складання депутатських повноважень.

Читайте також: ВІН чи ВОНА: кого оберуть головою Рівненської облради

Коментарі

Народ в Україні дійсно унікальний, Циля при владі майже 25 років розграбувала країну на мільярди , а люмпени в маргенали дають їй більшість на виборах, мол Берегиня...
А вона з коханцем в Бориспіль на літак і на курорт.

Давно пора кразобраться гнать метлой и экспропреировать наворованое

Так, давно пора цього совдепівського недобитка відправити на заслужений відпочинок !

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.