У Рівному знайшли старовинну любовну записку

Для кохання не існує перепон. Хоч і казали, що в Радянському союзі сексу не було, але діти звідкись брались. Ні вік, ні стереотипи, звичаї і кордони не могли зупинити стріли купідона. І навіть суворі партійні функціонери комуністичної партії потрапляли в оптичний приціл шкодливого хлопчика з крилами і архаїчною стрілецькою зброєю. Яскравою ілюстрацією стала недавня знахідка під час ремонту одного рівненського комунального закладу.

Майже 50-річні ветхі крісла донедавна стояли у Рівненському міському палаці культури «Текстильник». Коли їх під час ремонту почали демонтувати, аби замінити на сучасні, в одному з сидінь ремонтники виявили зворушливу любовну записку. Написана вона була у 80-х роках минулого століття, коли у «Текстильнику» відбувався партійний з’їзд. Так ось, один із делегатів цього форуму найбільш перейнявся не партійними справами, а іншою делегаткою. Спочатку чолов’яга наважився написати незнайомці, яка сиділа на 16 місці 21 ряду, паперове послання з проханням зустрітися. А наступного дня продублював свій намір: 

«Шановна, таємнича незнайомко! Ви так і не відповіли на вчорашнє поставлене перед вами питання. Сьогодні ми зможемо з вами побачитись у ресторані. Вчора я не наважився підійти до вас під час вечері, бо не хотів видатися настирливим, тим більше ви були не самі. У якому номері ви живете? З повагою, містер Ікс».

Подальша доля цих персон невідома, а от записка стане експонатом у музейній кімнаті, що розповідатиме про історію «Текстильника».

Сподіваюсь автор записки та загадкова неприступна пані ще живі і читають наші рядки. Пригадають молодість і хвилюючі емоції коли чоловіка і жінку якась невідома сила тягне одне до одного.

З огляду на те, що любовний документ залишився в залі, може бути два варіанти: або його  автор не наважився передати адресату, або ж горда пані залишила його без відповіді позбувшись записки. Цікаво було б дізнатись в якому все таки номері жила пані і чи спроба її завоювання була вдалою. Напишіть в коментарях хоча б анонімно.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.