Рівненська облрада за рішенням Тимошенко може залишитись знову без голови

Рівненська обласна рада щойно отримавши голову ризикує її відразу позбутись. Як повідомляв раніше сайт «ВСЕ», сьогодні рішенням політради ВО «Батьківщина» було виключено з партії Миколу Кучерука, а обраного головою Миколу Драганчука можуть «переконати» скласти повноваження депутата. Непрямі свідчення цього вже почали з’являтись в інформаційному просторі.

Деякі подробиці політичних процесів в «Батьківщині» пов’язані з подіями в Рівненській  облраді розкрив народний депутат від Радикальної партії Ляшка Ігор Мосійчук.

«В Рівному вибрали голову обласної ради, представника ВО "Батьківщини" Миколу Драганчука. Обрали з подачі фракції БПП і голосами БПП. Цю неприродну коаліцію утворено за рішенням вже колишнього голови Рівненської обласної ВО "Батьківщина", місцевого кондитера Миколи Кучерука. Мабуть корпоративна солідарність важливіша за партійну дисципліну адже обрання Драганчука відбулося проти волі політради ВО "Батьківщина" і особисто Юлії Тимошенко.

Щойно, Юлія Тимошенко підійшла до нашої радикальної фракції і повідомила нашого Лідера Олега Ляшка, що тільки-но відбулося засідання політради ВО "Батьківщина" на якому Миколу Кучерука виключено з партії а Микола Драганчука зобов'язано скласти повноваження голови Рівненської обласної ради.

Щойно, колега народний депутат від ВО "Батьківщина" Сергій Євтушок в моїй присутності зателефонував Миколі Драганчуку і довів рішення політради своєї партії.
Драганчук пообіцяв дотримуватися партійної дисципліни і не пізніше ніж завтра скласти повноваження
». – написав нардеп Ігор Мосійчук на своїй сторінці у «Фейсбук».

Тож якщо це виявиться правдою, то Рівненська облрада може позбутись одного депутата і знову залишитись без легітимного голови. 

Коментарі

Зато "свобода" на двох позиціях-в парламенті в опозиції, в області- з держкорита жеруть. Таке може бути тільки в Україні, допоки при владі лжератріоти та лжерадикали! ГАНЬБА...

Яке гарне слово "Батьківщина", Ти-Мошенніца ізпаганила.
Назвіть хочаб одну хорошу справу, яку це кодло зробило за 25 років при владі.
Ну хіба що ГАЗ - ось головна купюра для них, а якщо запахне гаревом то ці політикани першими в літачок і в офшори...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.