Рівненські поліцейські навчають школярів за програмою "Школа і поліція"

 Патрульні розпочали активну співпрацю з навчальними закладами. Інспектори почали втілювати програму «Школа і поліція» у навчальних закладах Рівного, також приймають запрошення з районних центрів. Зокрема, вчора відвідали школу в місті Костопіль.

Програма спрямована, в першу чергу, на налагодження відкритого продуктивного діалогу учнів з працівниками поліції при обговоренні важливих життєвих ситуацій та правових моментів навколо них, а також на формування правосвідомої поведінки дітей як у школі, так і поза нею.

Такий підхід орієнтований на попередження проблеми, а не на інцидент, який вже стався. Однак, патрульні також навчатимуть як діяти в критичних ситуаціях, учасниками або свідками яких можуть стати діти.

Частота відвідування навчальних закладів інспекторами може залежати від оцінки ризиків та потреб кожної школи в сфері профілактики ризикованої поведінки дітей та правопорушень.

Перші, ознайомчі зустрічі у навчальних закладах міста пройшли динамічно, в режимі діалогу. Діти були активними, задавали багато запитань, цікавилися особливостями роботи патрульних. Інспектори нагадали учням про особливості безпечної поведінки на дорозі, а з керівництвом навчальних закладів домовилися про подальшу співпрацю.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.