Чи стане Степан Бандера Героєм України?

8 вересня Рівненська обласна рада звернулася до Президента України з проханням повторно присвоїти провідникові Організації українських націоналістів Степану Бандері звання Героя України. Автором цього проекту рішень став заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Бучинський.
Враховуючи неправомірну постанову Донецького окружного адміністративного суду та з метою відновлення історичної справедливості Рівненська обласна рада звернулась до президента України з проханням повторно відзначити найвищою державною нагородою Степана Бандеру. Відповідне подання депутати зобов’язали зробити Рівненську обласну державну адміністрацію.
«Українці зобов’язані пам’ятати героїв своєї нації. Нині у час збройної агресії Московії приклад незламності духу під час боротьби за національну ідею, виявлені героїзм та самопожертву в боротьбі за незалежну Українську державу, котрі дав нам наш провідник, повинні вказувати нам шлях у процесі становлення нації та державотворення. Тому ми зобов’язані повторно присвоїти звання Героя України Степану Бандері», - зазначив заступник голови Рівненської облради Олексій Бучинський

Коментарі

Інформація про розмову Трампа і Порошенка була опублікована на сайті глави України. Однак штаб Трампа не публікував новину про розмову з українським президентом.

Знову пранкер Лексус ??!! який сором !!!! Порошенко весь час бухий.