Збори на рівненському полігоні чи кому потрібні ігри в солдатиків?

Перше вересня, одночасно з святом знань в школах, керівництво армії вирішило провести військові збори для резервістів першої черги. Робота військкоматів з резервістами почалась в перших числах серпня.

Все відбувається, згідно закону про проходження військової служби та положенні і поправок про проходження військової служби в резерві. (Наказ МО №560 від 2009 року з "Інструкцією з організації та проведення військових зборів"). Але так відбувається на перший погляд. Військкомат "забуває" повідомити, що служба в резерві, може бути продовжена від 12 днів до 3-ох місяців. Так само військкомат забуває повідомити, що про збори, резервісти, повинні бути повідомлені на початку року, а не за 2-3 тижні. І причина, яка змушує не довіряти військкомату, те що його працівники не повідомляють резервістам, що після проходження зборів їх припишуть до іншої військової частини. А у випадку мобілізації, бійці будуть служити не з тими офіцерами та побратимами з якими воювали пліч-о-пліч, та кому звикли довіряти, а з новими бійцями, яких вони не знають.

Ми, не ставимо під сумнів людські якості, нових бійців, ми лише вказуємо, що на притирання та підготовку нового колективу до бойових дій, потрібно буде витратити час, якого немає. Для чого потрібні ці ігри в солдатиків? Можемо надати лише припущення.

1. Потрібно побрязкати зброєю у відповідь до провокацій північного сусіда.

2. Потрібно відзвітуватись та списати паливно-мастильні матеріали.

3.Освоїти гроші міністерства оборони.

4. Створити пару нових бригад(!), забравши резерви у інших бригадах. (армійський принцип: Розбираємо два БТР, щоб зробити третій, як наслідок не їздять всі три).

5. Побухати на полігоні під виглядом відточування майстерності. (це просто фантастичне припущення).

Поради резервістам та їхнім сім'ям:

1. Будьте уважні, вимагайте чіткі дати зборів,та документи, що підтверджують це. Наприклад, повістка, яку ви маєте надати в відділ кадрів своєї роботи.

2. Уточняйте номер частини з якою ви проходите військові збори.

3. Перевіряйте свій ВОС, згідно якого вас призивають на збори. Особливо, якщо він змінювався під час служби. Працівники військкомату, можуть помилково вам змінити ВОС і призвати вас як діловода діловодства, а не розвідником.

4. Перевіряйте свій мобілізаційний припис та військовий квиток, там можуть з'явитись записи які ви не очікували.

5. Фінансування. На час проведення зборів за Вами зберігається робоче місце та середня заробітна плата. Непрацюючі отримають "мінімалку" (п.2 постанови КМУ від 23.11.06 №1644 "Про порядок і розміри грошового забезпечення та заохочення військовозобов'язаних та резервистів"). Крім цього, виплачуються добові (п.1 постанови КМУ від 23.11.06 №1644) та одноразове грошове заохочення (п.3 постанови КМУ від 23.11.06 №1644). Одноразове заохочення та добові виплачується на руки у бригаді.

Наголошуємо, військова служба це почесний обов'язок. Це Честь Захищати Свою Землю. Ми хочемо, що б наша армія, ставала Новими Збройними Силами України, а не перекрашеним "совком".

По всім питанням що виникають, звертайтесь: "Гаряча лінія" МО тел.0800-500-442

Служба речового забезпечення МО тел.(044)481-54-13

Рівненський війсккомат тел. (0362) 62-08-73

Коментарі

В обществе колоссальный раскол, непримиримость и жажда мести!
Такие реалии...

Противники Майдана требуют покаяния и признания вины за все, что происходит в стране, у тех, кто был на Майдане!
Участники Майдана вину свою не признают или признают частично в том, что не довели Майдан до цели, не поломали систему.

Споры такие, что искры летят!
Оскорбления, никто и никого не слышит и слышать не хочет, сплошные "а вы, а вас и сам дурак"....

А виноваты в распаде страны все: одни, потому что рушили старое, совершенно не думая о том, как из него построить новое, привели к власти таких же, только вид сбоку, а вторые (я в их числе), потому что молчали и ждали, что все рассосется само собой, потому что позволили националистам- радикалам типа Свободы, толкать отвратные речи фарион, избивать ввшников и вещать о тытульной нации.

В итоге имеем то, что имеем: страна без Крыма, в Донбассе война, тысячи жертв, экономика в жопе, масштабы воровства и коррупции поражают воображение и тд.

Но ведь ни я, ни вы, ни майдановцы не испарятся, не переселятся на луну, нам вместе жить!!!
У нас одна страна!!!

Можно до хрипоты материть друг друга, бросать обвинения, можно упиваться своей правотой или продолжать верить в мифические идеалы, но.....

Такое противостояние закончится очень и очень плохо!

Это первые вестники полноценной гражданской войны, причем на всей территории Украины!

Вы этого хотите?
Вы к этому готовы?
Вы готовы убивать просто потому, что кто-то думает не так, как вы?

Я - нет...
И уезжать ни я, ни моя семья никуда не собираемся!

Призываю всех разумных людей: вдохните, выдохните, уберите обиды, подумайте о детях, о будущем и давайте искать точки соприкосновения, давайте искать то, что нас объединит, хватит ненавидеть!!!!

Українська Армія у всій красі! В той час коли в світі на озброєнні стоять високоточна зброя, компютерне планквання бою, і тд... наші військові озброєнні кулеметами Максима 1897р. (!!!!). ЯКИЙ СОРОМ !!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.