Найкращі спортсмени та тренери Рівненщини отримали нагороди

З нагоди Дня фізкультури і спорту, який в Україні відзначається у другу суботу вересня, в Рівненській облдержадміністрації пройшли урочистості.

Заступник голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко привітала визначних спортсменів, тренерів, викладачів і фахівців області та вручила їм відзнаки за їх досягнення.

Так, Почесні грамоти облдержадміністрації отримали тренери Олександр Томкович, Наталія Шельчук, Василь Осійчук, Андрій Попеляєв, заступник директора ДЮСШ № 5 Рівного Тетяна Лакуста, директор Костопільського обласного ліцею-інтернату Дарина Таргоній, викладач Вадим Кіндрат та спортсмени Наталія Прищепа і Валерій Пєтухов.

Крім того, Тетяні Вахрушенковій – головному бухгалтеру регіонального центру «Інваспорт» та Дарії Таргоній - директору Костопільського обласного ліцею-інтернату вручили відзнаку Президента України – ювілейну медаль «25 років незалежності України».

Плавець Дмитро Мазяр, важкоатлет Дмитро Шевчук та стрілець з лука Роман Говядовський отримали посвідчення «Майстер спорту України».

Також відзнаки та подяки вручили від управління у справах молоді та спорту ОДА,  обласної ради, Національного комітету України у Рівненській області та обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.