Рівненську «Батьківщину» очолить жінка без коси

Народний депутат Іван Кириленко вже виїхав з Києва, щоб сьогодні представити нового керівника партії ВО «Батьківщина на Рівненщині. Та щоб вирішити долю щойно обраного голови Рівненської обласної ради Миколи Драганчука.

Як повідомляв раніше сайт «ВСЕ», вчора, на сесії Рівненської обласної ради було обрано головою депутата від «Батьківщини» Миколу Драганчука. Як виявилось, це сталось всупереч домовленостям партійних лідерів у столиці. В результаті, на засіданні політради біло-сердечних було вирішено звільнити з посади голови партії та позбавити партквитка Миколу Кучерука.

Читати також: Театр "Рівненська облрада": Ляшко, Кириленко і Юля в ефірі

Окрім того, нардеп від Радикальної партії Ігор Мосійчук повідомив, що в «Батьківщині» також вирішили поставити умову звільнитись з посади новообраного голову Миколу Драганчука.

Як стало відомо з надійних джерел, сьогодні з Києва до Рівного виїхав народний депутат з фракції «Батьківщина» у парламенті, Іван Кириленко. Він має представити партійному активу нового керівника обласної організації. Ним, а точніше – нею, як нам повідомили, стане заступниця міського голови Галина Кульчинська.

Читати також: ВІН чи ВОНА: кого оберуть головою Рівненської облради?

Про деталі кулуарних процесів, які відбуваються у Рівненській обласній раді та про причини подій читайте незабаром на сайті «ВСЕ».

Читати також: Рівненська політика: бульдозером по облраді

Коментарі

Почему нет косы может есть но не на голове. Хомку нравиться

Це в "Батьківщині" не перший випадок, коли рішення обласної партійної організації не влаштовують Київське керівництво. В 2006 році конференція обласної парторганізації висунула кандидатом на посаду голови облради Кроку В.І. Але, в ніч напередодні, все змінив дзвінок пані Юлі, який "переконав" Валентина Івановича відмовитися на користь Олександра Юрійовича...
Велика гра, яку ведуть в київському офісі "Батьківщин" не завжди співпадає з тим, чім живе "Батьківщина" на Рівненщині. А в обласній парторганізації, на жаль, бійців не залишилось. Своє рішення потрібно відстоювати, а нема кому. Тому й порозбігалася велика кількість батькіщинців по іншим партіям, де немає такого жорсткого партійного диктату, який нагадує компартійний "демократичний централізм".
А взагалі, шкода, що в радикалів нема ще й кандидатки на посаду губернатора, от би було цікаво подивитись на реакцію БПП...
Ну і на сам кінець, приїзд І. Кириленка ні до чого не зобов"язує депутатів Обласної ради, обрання головою М. Драганчука - це їх вибір.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.