Комунальники Рівного сплатять штраф

Неналежне утримання вулично-шляхової мережі часто стає супутньою причиною аварій. За час роботи відділ безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції Рівного видав до 80-ти різних постанов, протоколів та приписів щодо проблемних ділянок. Про це повідомляє сторінка Патрульної поліції Рівного в соцмережі Facebook

А днями патрульні винесли постанову за ч.1 ст.140 КУпАП на посадову особу за те, що горизонтальна дорожня розмітка "пішохідний перехід" 1.14.3 на вулиці Соборній від перехрестя Соборна – Грабник до перехрестя вулиць Соборна – Крушельницької не відповідає вимогам ДСТУ 2586 – 2010 (Ділянка концентрації ДТП) та склали протокол за ч.4 ст.140 КУпАП за порушення правил, норм та стандарт, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху при утриманні вулиць, а саме на перехресті вулиць Соборна-Пушкіна. Там відсутня горизонтальна розмітка 1.14.3, що не відповідає ДСТУ 2587-2010, що супутньо спричинило скоєння ДТП, в якій загинув пішохід.

Варто зазначити, що на пішохідному переході на перехресті вулиць Соборна – Пушкіна, що біля головного корпусу НУВГП, стається багато смертельних ДТП. Зокрема, минулого тижня там загинула 18-річна рівнянка. Управління превентивної поліції ще у березні узгодило встановлення там світлофорного об'єкту, однак через зволікання комунальників (тендер не проведений) перехід досі залишається небезпечним.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.