Екс-депутат показав вирубані ліси Рівненщини

Про те, що в Україні, і на Рівненщині зокрема, ліс приносить чимало прибутку знають мабуть усі. Так само й знають те, що значна частина цього прибутку осідають не в  бюджеті держави, а в кишенях лісових чиновників. Щоб переконатись у цьому варто просто подивитись на чому приїздять на сесію обласної чи районних рад депутати-лісники.

Так вже склалось, що у місцевих представницьких органах лісове лобі має, м’яко кажучи, чимале представництво. Але одна справа здогадуватись про масштаби вирубки лісів, а зовсім інша – бачити це. Схоже правоохоронним органам та прокуратурі Рівненської області, як то кажуть: позасліплювало. Якихось гучних справ пов’язаних з корупцією та зловживаннями в лісовому господарстві не чути.

Зате от побачити вже можна. Колишній депутат Рівненської облради Олексій Кособуцький виклав на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» фото, зроблені під час польоту на планері у Гощанському районі.

«Так сьогодні виглядають вирубки лісу біля села Матіївка, Гощанського району,Рівненської області». – написав Олексій Кособіцький на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».

Коментарі, як то кажуть, зайві. Ще трошки, і буде як в анекдоті: «Бережіть ліс, а то не буде де партизанити».

Коментарі

А це не той Кособуцький, якого біля Костополя лісники з краденим дубом ловили? Бо на пилораму треба було, а купляти офіційногрошей шкода

а що той екс робив коли був депутаной?

Грицайчука на нари !!!!!!!
Діду йдіть з посади досить красти для Шершуна!!!!

В продовження комента Вчителя. А сайт як був безграмотним так і лишився. А обіцянки оновитись і стати грамотними тільки обіцянкми і лишились. Візьмемо елементарне - прізвище депутата КОСОБУЦЬКИЙ!!!!!!!!!!Поважайте себе і людей! І що за онолення,коли ви просто фейсбук переписуєте? Та візьміть ви комент у лісівників, поцікавтесь обсягами головного користувння, обсягами місячних планових рубок! Зрештою проведіть розслідування чи це виконання планів чи самоволка. Чому не піднімаєте проблему відсутності переробки лісу? Якби вона була, його на експорт не вивозили. А не пишіть, що коментарі зайві. Брати їх — ваша робота, шановні журналісти. А ви лише те і робите, що Фесбук моніторите и переписуєте. Робота двійочників!

Прошу вибачення, але це ж депутат сказав, це ж так міняє. Заголовок на 250 грн. Удачі вам)

Да пішов ти!
Якже без робін гудів депутатів які їбать боряться з вирубкою лісів.
Браво депутату!

ну і що? ви думаєте когось буде покарано? ніколи!
признайтеся вже нарешті, що ваш Майдан стояв даремно! Нічого в цій державі не змінилося тільки стало ще гірше. Як безкарно крали чиновники так і крадуть. На зміну кримінальним тітушкам прийшли патріоти, які так само виконують рейдерські заказухи. Бурштин як мили так і миють. Контрабанда як була так і залишилась. Свободи преси як не було так і немає. Безвізу як небуло так і нема.

ЧОГО ДОМІГСЯ МАЙДАН ?? Крівошеєв, ауууу!!

P.S.тепер кожен хто каже правду - ватник і московський троль, бо патріотів все влаштовує

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.