«Євро-курс» чекає на тебе: рівнян запрошують вивчати іноземні мови

Прагнете вивчати мови, готуватись до іспиту чи підготувати дитину до школи, а чекати поки розпочнуться заняття не маєте бажання? Тоді ця стаття саме для Вас!

 З початком осені у нас відбулось відкриття груп з вивчення англійської, німецької, іспанської, польської мов з усіх рівнів ( від початкового до рівня В1).  Відбувається набір також на інші мови, тому сміливо телефонуйте!  Ми попіклувалися, щоб Ви могли навчатись у зручний час, тому відкрили ранкові та вечірні групи.

Для маленьких рівнян у ПП “ Освітній центр “ Євро-Курс” відкрились групи дошкільної підготовки за новою програмою. Вона розрахована на діток з 4 років, і охоплює основи письма, читання, математики, англійської.  Діти також займаються з логопедом та грають в інтерактивні ігри – усе для того, аби зробити перші шкільни кроки Вашої дитини легкими!!!

Для тих, хто закінчує школу цьогоріч ми відкрили групи підготовки до ЗНО з української мови та літератури, англійської, історії України. Вже не перший рік наші студенти успішно здають цей іспит та вступають до омріяних ВУЗів. Не пропустіть і Ви свій шанс!

Наші викладачі радо займатимуться з рівнянами у яких не визначений графік, або ж хто хоче щоб на заняттях був присутній лише він/вона та викладач- ми пропонуємо курс індивідуального навчання!

Телефонуйте:

+380 (362) 45-05-05,
+380 (362) 45-22-02,
+380 (63) 85-85-067,
+380 (68) 145-93-93

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.