Знайшлась людина котра дала ім'я рівненському народному футбольному клубу

Свою нинішню назву нині Народний Клуб «Верес» одержав рівно двадцять п’ять років тому, практично одночасно зі здобуттям Україною Незалежності. Про історію перейменування рівненського футбольного клубу «Авангард» на «Верес» нам розповів один із учасників цього процесу та, власне, автор сучасної назви – Едуард ГЕРАСИМЧУК. Про це повідомляє інформаційна служба Народного клубу «Верес».

У 1991-му році я працював головою спорткомітету Рівного. Футбольний клуб саме перейшов із профспілкового – у підпорядкування міста. Назва «Авангард» символізувала більше комсомол і радянське минуле. До того ж, «Авангардів» тоді була велика кількість по усій Україні. Ми ж хотіли, аби назва клубу та команди асоціювалася із Рівним та Рівненською областю. Над пошуком назви працював не лише я, а й багато інших людей, моїх колег.

Сучасну назву запропонували Ви?

Так, я. Чому зупинилися на назві «Верес»? Верес – це маленька квіточка. А на Рівненщині вона виростала дуже сильною, високою до півметра. А найголовніше – це була унікальна назва. Вона сподобалася і Валерію Короткову, який у той час керував клубом, і футболістам. У підсумку рішенням міськвиконкому було затверджено назву «Верес».

З тих пір минуло вже чверть століття. Чи вважаєте зараз себе частиною клубу?

Я дуже близько знайомий з іншим боком футболу. Бачив як футбольні баталії переростають у бійку на трибуні і як арбітр свідомо підіграє одній із команд. Тому вже багато років взагалі не ходжу на футбол. Живу недалеко від стадіону «Авангард» і чую, як вирують емоції там у день матчу. Іноді, навіть хочеться знову повернутися туди. Але щоразу стримуюся. Тому і частиною клубу себе не вважаю.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.