Щоб пам’ятали: в Рівному презентують сайт ««Революція гідності. Війна. Рівненщина»

Сайт пам’яті загиблих «Революція гідності. Війна. Рівненщина» – це пам'ять про наших краян, які боролися і віддали життя за Гідність і Свободу, цілісність і незалежність України, європейське майбутнє. Це долі найкращих синів України, які ціною свого життя виборювали щасливе майбутнє, спокій у кожному домі, мир у нашій країні. Повідомляє прес-служба Рівненської облради

На сайті розміщено інформацію про Героїв, які народилися і проживали на Рівненщині, і тих, чиє життя волею долі було пов’язане з нашим краєм. Найстаршому виповнилося 55, двом наймолодшим лише 20 років.

Сто три історії – це біографії воїнів, нагороди, окремі публікації про них в пресі та в мережі інтернет, список усіх публікацій, посилання на відеоматеріали. Інформація про вшанування земляками пам’яті загиблих: відкриття пам’ятних дошок, меморіалів. А ще листи Героїв до рідних, спогади про них побратимів, друзів, вчителів, родичів. Вірші земляків, присвячені пам’яті загиблих на майдані та в АТО.

Презентація сайту відбудеться 20 вересня о 15.00 у приміщенні Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки .

Сайт підтримується Рівненською обласною універсальною науковою бібліотекою, центральними районними та міськими бібліотеками області. Технічна розробку сайту здійснена безкоштовно Комп'ютерною Академією «ШАГ» м. Рівне, викладач Плебанський Андрій.

У структурі сайту рубрики: «Майдан»; «АТО» (інформація розміщена в межах районів, міст області); «Героям присвячується» (поезія, відеоматеріали). Через форму «Контакти» користувачі мають можливість надіслати інформацію, яка доповнить сторінки сайту про загиблих земляків.

 

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.