Мешканців Рівненської області закликають не ходити в ліс

На сьогодні в Рівненській області встановилася надзвичайно висока пожежна небезпека (5 клас), яка, за прогнозами протримається  до 17-18 вересня. Повідомляє офіційний сайт Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства

Відповідно до протоколу засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, зі встановлення в лісах області 5-го класу пожежної небезпеки вводиться тимчасове обмеження доступу населенні у лісові масиви, на торфовища, а також в’їзду до них транспортних засобів.

Лісівники Рівненщини сподівається на розуміння громадянами ситуації, що склалася. Адже обмеження на відвідування тимчасові і запровадженні вимушено. Відпочивати громадяни можуть у спеціально облаштованих рекреаційних ділянках, де створені умови для безпечного відпочинку.

Працівники лісової охорони підвідомчих підприємств Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства працюють в режимі підвищеної готовності до гасіння можливих лісових пожеж.тНа сьогодні в держлісфонді Рівненської області зафіксовано 15 пожеж на площі 16,9 га. 

 

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.