Зеленський "взявся" за рівненський бурштин. ВІДЕО

Про рівненський бурштин знають по всій країні і в усьому світі. Про проблеми пов’язані з ним говорили місцеві журналісти та власкори загальнонаціальльних телеканалів. Час від часу й правоохоронці піднімали неприємну тему, часом рапортуючи про майже перемогу над «бурштиновою мафією».

Віднедавна над темою незаконного видобутку бурштину та причетність до цього працівників прокуратури та поліції почали жартувати. Для прикладу, відомі коміки з шоу «Квартал 95» нещодавно теж торкнулись бурштинової теми. І навіть присвятили сонячному каменю і його палким шанувальникам вірша.

«Всім "прокурорам, чікістам, пагранцам, мєнтам" пасвіщається... і як кажуть маї "калєгі" - представникам "бурштинової мафії"... "тим хто і в тємє і в долє" ....пасвіщається....
Ось, який цей Квартал 95, мало того, що в Юрамалі на "юморив" так, що всі забули про підняті тарифи, завалену економіку і курс "бакса", який скаче, як тиск мого знайомого дідуся, то ще про "святиню-святинь і тему-тем заципили!!! "Камінячко"!!!!
Одним словом,лишу це тут...  буть добру і всім гарного настрою!
» - йдеться в коментарі до відео.

Читайте також: СБУ і Генпрокуратура влаштували на Рівненщині "бурштиновий погром"

Коментарі

от скотиняка! як воно посміло ображати сарненських прокурорів. Це кристально чесні люди, вони ніколи жодного бурштину не брали. Навіть близько не бачили. Мало того що цей підздюк образив Україну, сказав що наша чудова держава набралася кредитів як сучка блох. То воно ще посміло ображати найчеснішиз людей, совісь нації - прокурорів! Пішов обітру портрет Порошенка, бо вже москльскі мухи по завданню ФСБ його обісрали. Слава Україні!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.