Рівненські юні флористи – переможці Всеукраїнського конкурсу

Проект юннатів «У ритмі джазу» став переможцем у номінації «Квіткові килими» і був нагороджений Грамотою Національного еколого-натуралістичного центру за І місце у Всеукраїнському конкурсі з флористики та фітодизайну позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів. Повідомляє офіційний сайт Рівненської облради

Програмою Конкурсу було передбачено: конкурс на виготовлення квіткових композицій, творчий захист представлених робіт, екскурсії, майстер-класи від професійних флористів.

Юні флористи вдало використали природні матеріали для реалізації проекту. Квітковий килим вирізнявся стриманою барвистістю та чистотою ліній. Усі матеріали, які використано у роботі, були вирощені на території станції юних натуралістів. Творчо підійшли вихованці й до захисту роботи, під час якого учням вдалось розкрити ідею композиції. Члени журі оцінили технічність роботи і оригінальність композиційного рішення, - розповіла директор комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради Тетяна Остафійчук.

Рівненщину на заході представляли Софія Гончарук, Дана Пурій, Мар’яна Габор, Юлія Тищук – члени гуртка «Екологічний дизайн» комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.