До рівненських виправних колоній намагалися передати заборонені предмети

В установах виконання покарань Рівненської області попереджено доставку заборонених предметів до засуджених. Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області

Нещодавно, в Катеринівській виправній колонії управління ДПтС України в Рівненській області (№46) під час проведення оперативно-розшукових заходів по перекриттю каналів надходження заборонених предметів до зони, що охороняється, співробітниками установи під час огляду дільниці периметру установи було виявлено згорток овальної форми в шкарпетці. Про дане виявлення було повідомлено працівників Сарненського ВП ГУНП України в Рівненській області. По прибуттю слідчо-оперативної групи в присутності понятих вищевказаний згорток був розгорнутий, у якому знаходились одна таблетка та сім частинок з написами «В8», запальничка та картоплина.

В Полицькій виправній колонії управління ДПтС України в Рівненській області (№76), під час перебування на короткостроковому побаченні, громадянин, житель м.Луцьк Волинської області, намагався передати засудженому, через вентиляційний отвір, мобільні телефони в кількості 9 шт., розібрані зарядні пристрої в кількості 3 шт., та батареї до мобільних телефонів в кількості 3 шт. Дані заборонені предмети співробітником колонії було вилучено та оформлено відповідні документи. Мобільні телефони, зарядні пристрої та батареї затриманий громадяни примотав до власного тіла клейкою стрічкою.

Співробітниками Городищенської виправної колонії управління ДПтС України в Рівненській області (№96) було помічено, що невідома особа здійснила перекид на територію установи. По прибуттю на  місце події молодшими інспекторами чергової зміни було проведено огляд території дільниці установи. В результаті огляду, на території внутрішньої забороненої зони, було виявлено та вилучено три пакунки обмотані клейкою стрічкою, в яких знаходилось 7 (сім) мобільних телефонів та пластикову пляшку об’ємом 2 (два) літра з невідомою прозорою рідиною з різким спиртовим запахом.

По даних фактах в установах проводиться перевірка.

 

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.